Anunț nr. 2962 din 07.02.2022 – privind selecția dosarelor pentru ocuparea postului vacant de inspector de specialitate, gradul II – funcție contractuala de execuție din cadrul Serviciului de Salubrizare Costești;

Anunțuri Concurs

Nr. 2962/07.02.2022

ANUNT,

În urma verificării dosarelor de înscriere la concurs privind ocuparea postului vacant de inspector de specialitate, gradul II, comisia a constatat că s-au depus un număr de 2 dosare care îndeplinesc condițiile specifice de participare la concurs conform   HG 286/2011 si HG 1027/2014 pentru modificarea si completarea Regulamentului cadru privind stabilirea principiilor generale de ocupare a unui post vacant sau temporar vacant corespunzător functiilor contractuale si a criteriilor de promovare în grade sau trepte profesionale, imediat superioare a personalului contractual din sectorul bugetar .

Acestea sunt după cum urmează:

Nr.

crt.

Numele și prenumele candidatului Funcția scoasă la concurs Rezultatul selecției dosarului Motivul respingerii dosarului
1. Calin Mariana Inspector de specialitate, gradul II ADMIS
2. Dima Mihaela Diana Inspector de specialitate, gradul II ADMIS

Candidații declarați admiși va susține proba scrisa în data de 15.02.2022, ora 10.00, la sediul Primăriei Orașului Costești.
Termenul de depunere a contestațiilor este de cel mult o zi lucrătoare de la data afișării rezultatului selecției dosarelor (pana 08.02.2022, ora 12:00)

Secretar comisie concurs,
Insp. Necula Gabriela