Mesajul primarului Ion Baicea, cu prilejul Anului Nou , 2024!

Anunțuri Evenimente
La mulți ani, 2024!

La finalul acestui an, doresc să-mi îndrept gândurile pline de căldură către dumneavoastră. Începutul acestui an a fost marcat de speranțe și așteptări mari, alimentate de dorința de a realiza progrese semnificative pentru comunitatea noastră. Chiar dacă am întâmpinat diverse provocări pe parcursul acestui an, am avut parte și de momente frumoase. În multe situații, am fost nevoiți să apelăm la încredere și perseverență pentru a depăși obstacolele.

Cu sinceritate și dedicare, vă doresc ca anul 2024 să vă aducă sănătate, împliniri și încredere. Să fie un an bogat în realizări pe toate planurile vieții, plin de bucurie și liniște.

La mulți ani și un An Nou fericit, însoțit de sănătate și bucurii alături de cei dragi!

Cu respect,
Ion Baicea,