Anunț privind campania de colectare a DEEE – urilor de la populație și de la agenții economici interesați

Anunțuri Știri

ANUNȚ

Vă informăm că Primăria Orașului Costești împreuna cu Asociația Română pentru Reciclare- RoREC organizează în zilele de 7,8 și 9 septembrie 2020 o campanie de colectare a DEEE – urilor de la populație și de la agenții economici interesați.
Deșeurile de echipamente electrice și electronice vor fi ridicate de la domiciliul cetățenilor de către mașinile firmei specializate care se vor deplasa în toate satele și cartierele orașului.
Telefon de contact (în cele 3 zile ale campaniei): 0734836117

p. PRIMAR,                                                                                                                                                ÎNTOCMIT,
VICEPRIMAR,                                                                                                                                         CORINA TELESCU
DANIEL SORIN STANCU