Introducere

· Vizitatori conectaţi: 1

· Membri conectaţi: 0

· Membri înregistraţi: 17
· Cel mai nou membru: olteanuco

Consiliul Local Costești

Relații cu publicul

Conectare

Utilizator

Parolă

Încă nu eşti membru?
Înregistrează-te

Ţi-ai uitat parola?
Solicită una nouă

Statistici Site

Bun venit

Bine aţi venit pe site-ul oraşului Costești - Argeș!

Cu respect,
 Baicea ION
 Primarul oraşului Costești
Aveţi în aceste pagini o imagine de ansamblu a oraşului Costești, informaţii despre trecutul şi prezentul oraşului nostru, dar şi câteva idei despre viitorul său. Acest site se doreşte a fi un instrument de comunicare rapid şi eficient între Primărie şi cetăţenii oraşului, dar şi o modalitate de a ne face cunoscuti, cei interesaţi vor primi informaţii de pe site-ul nostru despre: administraţia publică, unităţi de învăţământ, cultură, agenţi economici, etc.
Ca primar al tuturor costeștenilor, îmi declar întreaga disponibilitate pentru ca Primăria şi Consiliul Local să devină parteneri de dialog cu locuitorii în slujba cărora îmi desfăşor întreaga activitate.
Vă invit deci cetăţeni ai Costeştiului să faceţi aprecieri şi propuneri privind dezideratele de viitor, iar noi le vom analiza cu mare atenţie şi ne vom strădui să le punem în practică în folosul comunităţii noastre.
Pe dvs, oaspeţii noştri, vă invităm să ne cunoaşteţi tradiţiile, să ne înţelegeţi modul de viaţă, să ne fiţi alături la sărbători, să edificăm împreună viitorul.
Sper că această vizită vă va trezi interesul şi vă veţi convinge de facilităţile şi oportunităţile de dezvoltare oferite de oraşul nostru, invitîndu-vă să fiţi partenerii noştri.
Tuturor celor care vizitaţi Costeştiul virtual vă adresez salutul meu şi al întregii echipe din Primărie.

HAI LA FOCUL LUI SUMEDRU!

“HAI LA FOCUL LUI SUMEDRU!”

Primăria orașului Costesti vă invită în data de 25.10.2014 începând cu ora 18:00 pe STADIONUL din COSTEȘTI la FOCUL LUI SUMEDRU.

Muzica populară și voia bună va fi prezentă pe toată durata manifestării.

Vă așteptăm cu bucurie!

Pagină generată în 0.20 secunde