Mesajul Primarului orașului Costești, Ion Baicea, cu ocazia Sfintelor Sărbători de Paşti

Primar ing. Ion BAICEA

„ Costeșteni deschideți-vă sufletul cu încredere, lăsați lumina să vă inunde sufletul cu credință, iubire și speranță. Bucurați-vă alături de familie și prieteni. Să aveți masa îmbeșugată, veselie în familie și sănătate. Să fim mai buni, mai toleranți și mai încrezatori în ziua de maine.
Sărbătoarea Învierii Domnului să vă aducă sentimente calde, bogăţie sufletească, linişte şi pace. Fie că Sfintele Sărbători să ne facă viaţa mai frumoasă, casa mai bogată şi masa îmbelşugată.  Paşte Fericit!”

Ion Baicea,
Primarul orașului Costești